|
De Biedwedstrijd is een programma voor op uw (Windows) computer waarmee u zelf handen kunt bieden. In het programma zijn bijna 350 oefenspellen beschikbaar. Het programma is gebaseerd op Ed Hoogenkamps succesvolle artikelenserie 'De Biedbeker' in het NBB-tijdschrift Bridge. De Biedwedstrijd maakt het mogelijk om uw bieden op verschillende manieren te oefenen. Alleen, met de computer als partner of met uw eigen bridgepartner.  • U kunt de oefenspellen bieden en direct zien wat uw score is. Laat uw bridgepartner ook bieden op dezelfde handen en kijk wie er hoger scoort.... • Vergelijk uw bieding direct met het biedsysteem Biedermeijer Blauw. Bij het aanbevolen biedverloop wordt er een korte uitleg gegeven over het hoe en waarom van het biedverloop. • U kunt commentaar plaatsen bij uw eigen biedverloop. Zo krijgt u een goed inzicht in uw biedsysteem en ziet u waar u afwijkt van het aanbevolen biedsysteem. • Uw partner kan ook (mee)bieden en zijn/haar biedingen van commentaar voorzien. Zo kunt u makkelijk zien of u en uw partner de handen hetzelfde bieden. U zult verbaasd zijn over de verschillen! Uw resultaten aan de bridgetafel verbeteren snel met dit inzicht. • Hebt u het programma eenmaal gekocht dan kunt u iedere maand acht nieuwe spellen gratis en veilig downloaden. De teller staat inmiddels op 456 gratis spellen. Zo heeft u steeds gratis nieuw oefenmateriaal. • Het programma is overzichtelijk en makkelijk te bedienen. Ook het installeren gaat bijna vanzelf en is veilig voor uw pc. • De handleiding en een demoversie zijn al even duidelijk en gratis beschikbaar.
Surf naar onze webshop en bestel direct!  Het programma De Biedwedstrijd is ontwikkeld door Marcel Hofstede van Bridge-software.eu. Marcel Hofstede houdt zich al vele jaren bezig met de ontwikkeling van educatieve bridge software. Ruim 15 jaar geleden verscheen zijn eerste programma dat in samenwerking met voormalig Nederlands wereldkampioen Berry Westra tot stand kwam. Deze software (Progress) wordt nog steeds succesvol uitgegeven door Alpha Bridge.
Twee versies De Biedwedstrijd is verkrijgbaar in twee versies.
1 De CD ROM-versie
U kunt De Biedwedstrijd direct bestellen op CD ROM, deze kost 19,95. Bestel direct via de bridgevaria-webshop! Ook bij de CD kunt u gratis extra spellen downloaden. 2 De download-versie en demo-versie De downloadversie van het programma De Biedwedstrijd kost maar €9,95 (eenmalig, dus niet per maand). U kunt het programma ook eerst rustig proberen in de demo-versie. Ga daarvoor naar de site van bridge-software.eu. Daar vindt u ook een handleiding. Bestellen downloadversie Wilt u het programma De Biedwedstrijd proberen of bestellen? Ga dan als volgt te werk: 1 Surf naar de site van bridge-software.eu. 2 Download daar via de knop rechts op het scherm het programma De Biedwedstrijd. 3 Installeer het programma op uw pc. Het programma controleert zelf of uw pc geschikt is voor De Biedwedstrijd. U weet dus direct of het programma voor u bruikbaar is. 4 Start het programma. U kunt nu het programma proberen in de demo-versie. Op het opstartscherm ziet u een ordercode verschijnen die uniek is voor uw pc. Kopieer deze code. 5 Betalen: - Wilt u via Paypal betalen? Surf dan naar de site van bridge-software.eu. en plak uw ordercode in het veld bij stap 2, rechts op het scherm. Klik daarna op de Paypal-knop, u wordt vanzelf doorgestuurd. - Wilt u via de bank betalen? Vul dan het bestelformulier in van de bridgevaria-webshop. Vul uw naam en e-mailadres in, en plak de ordercode in het veld 'Bijzonderheden'. U krijgt dan via de e-mail een factuur van ons die u via de bank kunt betalen. 6 Wanneer uw betaling door ons is ontvangen krijgt u van ons via e-mail een licentiecode toegestuurd waarmee u het programma kunt starten.
|